...

Choć Polska nie jest tak ciepłym krajem, jak te, znajdujące się na południu Europy, na brak słońca – również w innych porach roku niż lato – zdecydowanie nie możemy narzekać. To z kolei sprawia, że w naszym kraju coraz bardziej popularna staje się fotowoltaika. Oświęcim, podobnie jak wiele innych miast, stawia na ciągły rozwój i rozwiązania ekologiczne, dlatego jego kolejni mieszkańcy decydują się na instalację paneli słonecznych, co wiąże się dla nich z wieloma korzyściami.

ikona wykres Darmowy audyt
ikona dokument Gwarancja produkcji
ikona słońce Panele i falowniki tylko od najlepszych dostawców
ikona dłoń Bezpiecznie, szybko, bezproblemowo
Bezpłatnie przygotujemy audyt. Przyjedziemy i sprawdzimy, ile twój budynek może zaoszczędzić na instalacji fotowoltaiki. Zaproponujemy ci rozwiązania, policzymy i zaprojektujemy.
Twoje panele będą działać przez co najmniej 25 lat. Dajemy ci na to gwarancję.
Korzystamy z modułów tylko od najlepszych producentów sprzętu fotowoltaicznego z Rankingu Tier 1.
Przeprowadzimy cię przez cały proces. Możesz spać spokojnie.
Silesiasolar Sp. z o.o. K.

Fotowoltaika Oświęcim - Dlaczego kolejni mieszkańcy decydują się z niej korzystać?

Do coraz większego zainteresowania fotowoltaiką w Oświęcimiu (i nie tylko) przyczynia się także różnorodność paneli słonecznych. Decydując się nawiązać z nami współpracę, gwarantujemy stworzenie systemu, który w najlepszym stopniu zostanie dostosowany do potrzeb użytkowników danego budynku. Nie stanowi to żadnego problemu, ponieważ dysponujemy panelami różnorodnymi pod względem mocy. Każdy klient zyskuje więc gwarancję tego, że ich funkcjonowanie w obiekcie wykorzystującym przetworzone na energię elektryczną promieniowanie UV będzie przebiegać w pełni komfortowo, a przede wszystkim o wiele oszczędniej, co przez zwolenników fotowoltaiki w Oświęcimiu wskazywane jest najczęściej jako główny jej atut. Zwłaszcza gdy uświadomimy sobie, że – według prognoz – ceny za użytkowanie prądu w 2030 r. mogą wzrosnąć nawet o 100% w porównaniu do obecnych. Dostęp do słońca jest natomiast zupełnie darmowy, co powoduje, że korzystanie z jego dobrodziejstw w nowoczesnej formie jest rozwiązaniem na miarę XXI wieku.

panel fotowoltaiczne lack