Zatrudnimy przedstawiciela na stanowisku Doradca klienta

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych i detalicznych
  • Sprzedaż innych produktów i  rozwiązań uzupełniających ofertę PV.
  • Pozyskiwanie klientów oraz kontrahentów, budowanie portfela partnerów biznesowych
  • Profesjonalny dobór rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Realizowanie celów sprzedażowych firmy
  • Reprezentacja firmy i dbałość o jej wizerunek
  • Przygotowywanie ofert i podpisywanie umów
  • Opieka posprzedażowa klienta
  • Praca na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży OZE
  • Zaangażowanie i uśmiech na każdym etapie obsługi klienta i sprzedaży
  • Motywacja w działaniu oraz nastawienie na sukces
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Umiejętności sprzedaży i negocjacji handlowych
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca w młodym, ambitnym i pozytywnie nastawionym do codziennej pracy zespole,
  • Umowa o pracę na pełen etat / B2B / zlecenie
  • Stała pensja podstawowa plus atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia: laptop, telefon, samochód
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do nowych kontaktów sprzedażowych
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenia grupowego, inne.

Aplikuj na: praca@silesiasolar.eu lub korzystając z poniższego formularza

Obecnie poszukujemy także:

Silesia Solar