...

Województwo śląskie od dawna zmaga się z bardzo poważnymi spadkami jakości powietrza w sezonie grzewczym, trwającym od września do kwietnia. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest korzystanie przez jego mieszkańców z niskiej jakości paliw, wykorzystywanych w celu uzyskania odpowiedniej temperatury w budynkach. Zmienić ten niekorzystny stan rzeczy może jednak fotowoltaika. Bieruń – miasto położone na terenie wspomnianego województwa – stopniowo staje się lepszym miejscem do życia ze względu na rosnącą w nim popularność paneli słonecznych, do zainstalowania których zachęcamy również Państwa.

ikona wykres Darmowy audyt
ikona dokument Gwarancja produkcji
ikona słońce Panele i falowniki tylko od najlepszych dostawców
ikona dłoń Bezpiecznie, szybko, bezproblemowo
Bezpłatnie przygotujemy audyt. Przyjedziemy i sprawdzimy, ile twój budynek może zaoszczędzić na instalacji fotowoltaiki. Zaproponujemy ci rozwiązania, policzymy i zaprojektujemy.
Twoje panele będą działać przez co najmniej 25 lat. Dajemy ci na to gwarancję.
Korzystamy z modułów tylko od najlepszych producentów sprzętu fotowoltaicznego z Rankingu Tier 1.
Przeprowadzimy cię przez cały proces. Możesz spać spokojnie.
Silesiasolar Sp. z o.o. K.

Mniejszy koszt utrzymania obiektów korzystających z systemów fotowoltaicznych

Panele fotowoltaiczne w Bieruniu wzbudzają coraz większe zainteresowanie również z innych – poza wyżej wymienionymi – powodów. Mamy tu na myśli przede wszystkim fakt, iż można ubiegać się o uzyskanie środków pieniężnych w formie dotacji lub niskooprocentowanej pożyczki na ich zakup i montaż dzięki programowi Mój Prąd. Ponadto są one bardzo wytrzymałe i niezbyt skomplikowane w konserwacji. Nie generują przy tym wysokich dźwięków, co powoduje, że mogą być montowane praktycznie wszędzie – także na obszarach charakteryzujących się gęstym zabudowaniem. Systemy fotowoltaiczne w Bieruniu pozwalają także na pozostanie niezależnym od dostaw energii od zewnętrznych podmiotów. Korzystając z nich, można zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo niezależnie od warunków panujących na zewnątrz, ponieważ są w stanie funkcjonować praktycznie zawsze. Pamiętać warto również o tym, że wartość obiektów wyposażonych w panele wzrasta, dlatego jeśli mają one zostać przeznaczone na sprzedaż lub wynajem, dobrze jest wcześniej je odpowiednio unowocześnić poprzez instalację fotowoltaiki.

panel fotowoltaiczne lack