Bezpłatna konsultacja >
...

Zapytaj w sprawie programu "Mój Prąd"

Oddzwonimy ze szczegółami bez zobowiązań


  Mój Prąd 6.0

  Dlaczego warto nie czekać na Mój Prąd 6.0?

  • Uniezależnij się od swojego sprzedawcy kupując PV z magazynem energii.
  • Program Mój Prąd 6.0 został już oficjalnie zapowiedziany, jednak dzisiaj nie znamy jeszcze terminów  naboru i poziomów dofinansowań.
  • Ceny komponentów mogą wzrosnąć wraz z ogłoszeniem nowego naboru, dlatego już teraz jest najlepszy moment, by zainwestować w swoją niezależność.
  • Współpracując z nami, masz pewność, że zgłosimy Twój wniosek w pierwszej kolejności, jak tylko program zostanie uruchomiony.

  silesia-solar-pompy-ciepla-hero

  Realne Oszczędności w Budżecie Prosumentów

  Dzięki inwestycji w OZE, możesz skrócić czas spłaty instalacji do nawet 4 lat, korzystając z dotacji programu Mój Prąd. Z magazynem energii minimalizujesz zależność od dostawców prądu, korzystając z energii wytwarzanej przez własną instalację, nawet gdy sieć zawiedzie.

  Inwestycja w OZE z MP 6.0

  Jak Działa System Dofinansowania?

  Zrozumieć dofinansowanie: Klucz do Mądrej Inwestycji. Dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd 6.0 zapowiada się obiecująco, z większym naciskiem na magazyny energii, aby dostosować się do nowego systemu net-billing. Choć szczegóły są jeszcze opracowywane, nasz zespół ekspertów jest na bieżąco z najnowszymi informacjami i gotowy, by pomóc Ci maksymalnie wykorzystać dostępne środki. Z nami przygotujesz się do składania wniosków z pozycji siły, zwiększając swoje szanse na uzyskanie dofinansowania.

  Dofinansowanie na Mój Prąd 6.)