...

Korzystanie z naturalnych źródeł energii niesie za sobą wiele korzyści, co powoduje, że wzbudzają one coraz większe zainteresowanie wśród Polaków. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się natomiast fotowoltaika. W Gliwicach na instalację paneli słonecznych na dachach swoich domów oraz innego rodzaju budynkach zdecydowała się już znaczna grupa mieszkańców miasta, a kolejni czekają na swoją kolej. Jest to zatem najlepsze potwierdzenie tego, że wdrażanie ekologicznych rozwiązań ma sens i stanowi opłacalne przedsięwzięcie.

ikona wykres Darmowy audyt
ikona dokument Gwarancja produkcji
ikona słońce Panele i falowniki tylko od najlepszych dostawców
ikona dłoń Bezpiecznie, szybko, bezproblemowo
Bezpłatnie przygotujemy audyt. Przyjedziemy i sprawdzimy, ile twój budynek może zaoszczędzić na instalacji fotowoltaiki. Zaproponujemy ci rozwiązania, policzymy i zaprojektujemy.
Twoje panele będą działać przez co najmniej 25 lat. Dajemy ci na to gwarancję.
Korzystamy z modułów tylko od najlepszych producentów sprzętu fotowoltaicznego z Rankingu Tier 1.
Przeprowadzimy cię przez cały proces. Możesz spać spokojnie.
Silesiasolar Sp. z o.o. K.

Fotowoltaika Gliwice - nowoczesny sposób wytwarzania energii elektrycznej

Decydując się na instalację paneli fotowoltaicznych, należy wiedzieć, że nie muszą być one koniecznie ulokowane na dachach budynków. Równie dobrze mogą znajdować się na ziemi, gdy teren pod nie zostanie odpowiednio przygotowany. Poza tym tego rodzaju elementy projektowane są w taki sposób, aby różniły się m.in. pod względem zdolności generowania mocy elektrycznej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie wszyscy potrzebują jednakowej ilości energii. Aby więc jej nie marnować, warto wcześniej zastanowić się, jakiego rodzaju fotowoltaika w Gliwicach sprawdzi się najlepiej w indywidualnym przypadku. Gdy ustalisz wszelkie szczegóły w porozumieniu ze specjalistami, zyskasz szansę korzystania z systemu, który w przyszłości będzie – najprawdopodobniej – stosowany powszechnie ze względu na jego przewagę nad innymi sposobami wytwarzania energii elektrycznej z naturalnych źródeł.

panel fotowoltaiczne lack

Fotowoltaika – Gliwice

Na Śląsku niestety nie brakuje różnego rodzaju szkodliwych substancji unoszących się w powietrzu. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia! Odnawialne źródła energii mogą poprawić nieco jakość życia. Obecnie instalacje fotowoltaiczne, dzięki licznym programom pomocowym i dopłatom unijnym, można montować po naprawdę niewielkich kosztach. Fotowoltaika w Gliwicach i w innych, śląskich miastach staje się w związku z tym coraz powszechniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu w dłuższej perspektywie można zaoszczędzić znaczne kwoty na energii elektrycznej.

Zrobimy to dla Ciebie i za Ciebie!

Jesteśmy z Tobą od samego początku, czyli od oględzin budynku oraz możliwości montażu paneli, poprzez oszacowanie tego, ile możesz zaoszczędzić dzięki solarnym panelom, po indywidualny projekt. Kiedy staniesz się szczęśliwym użytkownikiem fotowoltaiki, będziesz mógł cieszyć się jej zaletami w swoim domu w Gliwicach przez co najmniej 25 lat! Tyle bowiem wynosi gwarancja na nasze panele. Do instalacji fotowoltaicznych używamy wyłącznie najwyższej jakości modułów z Rankingu Tier 1.