...

Fotowoltaika z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Z instalacjami tego typu spotkać można się zarówno w domach prywatnych, jak i gospodarstwach rolnych czy większych lub mniejszych przedsiębiorstwach. Nasza firma Silesia Solar specjalizuje się w fotowoltaice dla mieszkańców Jaworzna oraz okolic. Zajmujemy się zarówno tworzeniem projektów systemów fotowoltaicznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, jak i finansowaniem tego typu inwestycji.

ikona wykres Darmowy audyt
ikona dokument Gwarancja produkcji
ikona słońce Panele i falowniki tylko od najlepszych dostawców
ikona dłoń Bezpiecznie, szybko, bezproblemowo
Bezpłatnie przygotujemy audyt. Przyjedziemy i sprawdzimy, ile twój budynek może zaoszczędzić na instalacji fotowoltaiki. Zaproponujemy ci rozwiązania, policzymy i zaprojektujemy.
Twoje panele będą działać przez co najmniej 25 lat. Dajemy ci na to gwarancję.
Korzystamy z modułów tylko od najlepszych producentów sprzętu fotowoltaicznego z Rankingu Tier 1.
Przeprowadzimy cię przez cały proces. Możesz spać spokojnie.
Silesiasolar Sp. z o.o. K.

Jaką moc powinna mieć instalacja fotowoltaiczna?

Są Państwo zainteresowani fotowoltaiką w mieście Jaworzno, ale nie wiecie, jak dopasować odpowiednią moc tego typu instalacji? Kluczową kwestią jest to, jak dużo prądu zużywa dane gospodarstwo domowe czy firma w ciągu roku. To właśnie od tego zależna będzie wielkość instalacji fotowoltaicznej oraz okres zwrotu takiej inwestycji. Niezbędne będzie przedstawienie rachunków za prąd za ostatnie kilka miesięcy. Na bazie tego możliwe będzie dopasowanie przybliżonej mocy instalacji w taki sposób, aby nie była ani zbyt duża, ani za mała. Na tym etapie niezbędne jest także uwzględnienie możliwego wzrostu zapotrzebowania, które wynikać może na przykład ze zmiany sposobu ogrzewania na elektryczne czy planowanego zakupu energochłonnego urządzenia, jak chociażby klimatyzatora. Nasza firma z chęcią pomoże w przeprowadzeniu tego typu kalkulacji.

panel fotowoltaiczne lack