...

Konkurs Eko-Przygody: Rysunkowy wyścig do przyszłości

Kategoria: Blog

🌈✨🎨 Eko-Przygody: Rysunkowy Wyścig do Przyszłości! 🎨✨🌈

Hej, Dzieciaki! Czy jesteście gotowi na super przygodę z kolorowymi kredkami i papierem? Przygotowaliśmy dla Was fajny konkurs rysunkowy - "Eko-Przygody: Rysunkowy Wyścig do Przyszłości!"

Chcielibyśmy, żebyście narysowali dla nas swój wymarzony świat przyszłości, ale z jednym ważnym warunkiem: musi być w nim dużo ekologicznych pomysłów! 🌿🌍

Czy myśleliście kiedyś, jak będzie wyglądać świat, kiedy wszyscy będą korzystać z energii słonecznej, wiatrowej albo wodnej? Może w Waszym rysunku znajdą się domy z dużymi panelami słonecznymi na dachach? Albo parki z wiatrakami, które produkują prąd? Albo wszyscy będą jeździć na hulajnogach lub rowerach zamiast samochodami?

Niech Wasza wyobraźnia pokaże nam, jak wygląda Wasza Eko-Przygoda! 🚀🎨

Konkurs jest otwarty dla wszystkich dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Zabawa i kreatywność to nasz priorytet!

I co najważniejsze... 🎁 dla zwycięzcy przewidziana jest super nagroda - hulajnoga elektryczna! Idealny sprzęt dla małej eko-przygody!

Aby wziąć udział w konkursie wyślijcie nam zdjęcie rysunku przez Facebook Messenger (nasz profil znajdziesz pod linkiem: https://www.facebook.com/silesiasolar/   lub  na adres email: konkurs@silesiasolar.eu lub przekażcie bezpośrednio w ręce pracownika firmy Silesiasolar  w terminie od 28.05.2023r. do 11.06.2023r.

Pomóż nam wybrać najciekawszą  pracę, polub na naszym profilu najlepszy według Ciebie rysunek  i w komentarzu  napisz dlaczego jest interesujący

Czekamy z niecierpliwością na Wasze rysunki! Powodzenia, mali artyści!

REGULAMIN KONKURSU RYSUNKOWEGO Eko-Przygody: Rysunkowy Wyścig do Przyszłości! Z DNIA 26.05.2023r.