Zatrudnimy specjalistę na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Imielin , Województwo Śląskie

Realizujemy z pasją usługi przyjazne środowisku.
Chcemy być przy tym w pełni profesjonalnym źródłem wiedzy i inspiracji
dla naszych klientów, spełniając ich oczekiwania.

Poszukujemy kandydata, który jest samodzielny i zorientowany na cel, jednak potrafi grać
zespołowo. Posiada zdolności interpersonalne oraz potrafi budować relacje i zaufanie od
pierwszego kontaktu z klientem.

Zakres obowiązków :

  • Sprzedaż doradcza produktów i usług firmy (instalacje PV, PC,) dla klientów
    indywidualnych oraz MŚP
  • Budowanie i utrzymywanie wartościowych relacji z klientami, reagowanie na ich potrzeby
    i proponowanie optymalnych rozwiązań
  • Tworzenie ofert zgodnych z potrzebami klienta
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Kwalifikacja potencjalnych klientów
  • Działanie według zdefiniowanych lejków sprzedażowych
  • Praca w oparciu o procesy oraz system CRM
  • Ciągła nauka oraz poszerzanie swojej wiedzy produktowej z zakresu urządzeń oraz
    kompleksowych rozwiazań

Poszukiwane kompetencje :

  • Duża motywacja do działania i dobra energia
  • Zdolność do uczenia się oraz poznawania nowych produktów technicznych
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej
  • Umiejętność sprzedaży doradczej (badanie potrzeb klienta, przygotowanie rozwiązań
    oraz ofertowanie, negocjacja i domykania sprzedaży na krótkich procesach
    sprzedażowych)
  • Umiejętność szybkiej nauki posługiwania się aplikacjami do projektowania i
    przygotowania ofert ( np Easy Solar )

Mile widziane :

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań prospectingowych i znajomość narzędzi
    nowoczesnego prospectingu
  • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży doradczej i budowania zaufania
  • Doświadczenie w działaniu według lejków sprzedażowych

Oferujemy :

  • Możliwość dołączenia do nowoczesnej organizacji stawiającej na rozwój kompetencji
    swoich pracowników
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pracę stacjonarną w biurze w Imielinie + hybrydową z możliwością sporadycznych
    wyjazdów do klienta
  • Wynagrodzenie podstawowe 4 000  zł netto + premia kwartalna
  • Pełne wdrożenie w obowiązki i szkolenia produktowe
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwość awansu na stanowisko liderskie/managerskie
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i
    wyjazdy integracyjne

Aplikuj na: praca@silesiasolar.eu lub korzystając z poniższego formularza