Zatrudnimy na stanowisku Specjalista d/s Sprzedaży

Miejsce pracy: Imielin , Województwo Śląskie

Realizujemy z pasją usługi przyjazne środowisku.
Chcemy być przy tym w pełni profesjonalnym źródłem wiedzy i inspiracji
dla naszych klientów, spełniając ich oczekiwania.

Poszukujemy kandydata, który jest samodzielny i zorientowany na cel, jednak potrafi grać
zespołowo. Posiada zdolności interpersonalne oraz potrafi budować relacje i zaufanie od
pierwszego kontaktu z klientem.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług firmy (instalacje PV, PC, Wallbox) dla klientów indywidualnych oraz MŚP
  • Aktywny i systematyczny prospecting
  • Tworzenie ofert dopasowanych do potrzeb klienta
  • Obsługa elektronicznych kanałów komunikacji firmy  (infolinia ,chat, messenger )
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Działanie według zdefiniowanych lejków sprzedażowych
  • Praca w oparciu o procesy oraz system CRM

Poszukiwane kompetencje

  • Duża motywacja do działania i dobra energia
  • Zdolność do uczenia się oraz poznawania nowych produktów technicznych
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań prospectingowych – cold call, cold mail, aktywność w Social Media
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej i transakcyjnej w branży OZE
  • Doświadczenie w działaniu według lejków sprzedażowych
  • Doświadczenie w pracy na infolinii handlowej
  • Doświadczenie w pracy z CRM

Oferujemy

  • Praca łączona w biurze w Imielinie z możliwością sporadycznych wyjazdów do klienta
  • Możliwość dołączenia do nowoczesnej organizacji stawiającej na rozwój kompetencji swoich pracowników
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 4000 zł netto na FV lub odpowiadająca temu kwota na UoP oraz wynagrodzenie premiowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub UoP
  • Perspektywę zmiany roli z juniorskiej na samodzielnego specjalistę, z pełnym wsparciem zespołu,

Aplikuj na: praca@silesiasolar.eu lub korzystając z poniższego formularza