Zatrudnimy specjalistę na stanowisko Konsultant Handlowy ds. Energii Odnawialnej

Miejsce pracy: Imielin , Województwo Śląskie

Dołącz do naszej innowacyjnej drużyny w Silesiasolar.pl, lidera na Śląsku w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, i stań się częścią naszej misji, realizując usługi przyjazne środowisku z pasją!

O firmie: Silesiasolar.pl to nie tylko lider w dziedzinie odnawialnych źródeł energii na Śląsku, ale także zespół pełen pasji, profesjonalizmu i zaangażowania. Dla nas najważniejsze jest środowisko, dlatego wszystko, co robimy, oparte jest na idei zrównoważonego rozwoju. Chcemy być źródłem wiedzy i inspiracji dla naszych klientów, zawsze dążąc do spełnienia ich oczekiwań.

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednie pozyskiwanie klientów oraz prezentowanie oferty usług i produktów firmy.

  • Praca w zespole handlowym oraz samodzielna aktywność na rynku.

  • Praca doradcza, w oparciu o wartości i korzyści dla klienta

  • Realizacja sprzedaży bazując na samodzielnie pozyskanych kontaktach oraz leadach dostarczanych przez dział marketingu.

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami.

  • Udział w targach, konferencjach i innych eventach branżowych.

  • Raportowanie i analiza wyników sprzedażowych.

  • Praca w oparciu o procesy oraz system CRM

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2Cpreferowane w branży OZE.

  • Umiejętność nawiązywania i pielęgnowania relacji biznesowych.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Komunikatywnosć oraz wysoka kultura osobista

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy oraz dzielenia się nią.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w młodym i dynamicznym zespole.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii indywidualnej i zespołowej, które odzwierciedlają Twoje osiągnięcia i wkład w sukces firmy.

  • Prace w zorganizowanym środowisku opartym o procesy ze wsparciem zespołu.

  • Samochód służbowy oraz nowoczesne narzędzia pracy.

  • Szkolenia i rozwój w branży odnawialnych źródeł energii.

Jeśli jesteś gotów stać się częścią naszej drużyny, działającej z pasją i profesjonalizmem na Śląsku, i chcesz przyczynić się do zrównoważonej przyszłości, czekamy na Twoje CV!

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Aplikuj na: praca@silesiasolar.eu lub korzystając z poniższego formularza