...

Hej Tychy! Już można instalować fotowoltaikę z dofinansowaniem nawet 100 %

Kategoria: Blog

Nawet do 100% kosztów instalacji z dofinansowaniem i 700 instalacji do wybudowania. W SilesiaSolar pomożemy Ci zrobić projekt i ogarnąć formalności i uruchomić własną elektrownię fotowoltaiczną.

Fotowoltaika Tychy dofinansowanie - sprawdź

Zainteresowany? Zadzwoń: 32 708 0 700, 32 708 0 702 a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy sprawdzoną firmą z sąsiednich Lędzin z wieloma realizacjami na koncie, jesteśmy na liście wykonawców zatwierdzonych przez Urząd Miasta w Tychach.

 

Dlaczego z nami warto?

Posiadamy własne ekipy instalacyjne, nie zatrudniamy ludzi z przypadku.
Pracownicy mają wymagane prawem kwalifikacje potwierdzone szkoleniami SEP, UDT oraz dopuszczenia do pracy na wysokościach w dostępie budowlanym.

Jesteśmy rzeczywistą firmą wykonująca instalacje blisko Twojego miejsca zamieszkania, możesz nas zawsze odwiedzić w naszym biurze.

Monitorujemy pracę każdej wybudowanej przez nas instalacji, bierzemy odpowiedzialność za faktyczną produkcję energii.

Stosujemy sprzęt producentów z grupy TIER-1, posiadający wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty.

Dobre wykonana instalacja fotowoltaiczna to przemyślana i z głową zaprojektowana instalacja, nie czekaj na ostatnią chwilę, daj nam czas na działanie a efekty będą rewelacyjne.

 

Zapraszamy do kontaktu na wyżej podane nr telefoniczne oraz składania zapytań ofertowych korzystając z poniższego formularza.